PŁATNOŚCI PAYBYNET
Szybkie płatności Payynet w e-sklepach

Szybkie płatności internetowe z Państwa konta w Banku Spółdzielczym w Garwolinie!!! RÓWNIEŻ W WEEKENDY I ŚWIĘTA!

Bank Spółdzielczy w Garwolinie oferuje wspólnie z Krajową Izbą Rozliczeniową usługę Paybynet Klientom korzystającym z bankowości elektronicznej.

Usługa Paybynet działa w modelu "płatności linkiem" (pay-by-link). Klient płacąc za towary lub usługi w Internecie, wybiera płatność przez swój bank i zostaje przekierowany do systemu bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu widoczny jest wypełniony przelew, który wystarczy tylko zaakceptować, aby sfinalizować transakcję. Po zaakceptowaniu przelewu przez Klienta, sprzedawca od razu otrzymuje potwierdzenie i może zrealizować zamówienie. Współpraca Banku Spółdzielczego w Garwolinie z Krajową Izbą Rozliczeniową zapewnia Klientom stabilność i pewność transakcji realizowanych za pomocą Paybynet, a także dostęp do pozostałych największych platform płatności:

 • Przelewy24,
 • Paybynet,
 • Dotpay.

  Dzięki temu nasi Klienci mają do swojej dyspozycji możliwość płacenia w tysiącach sklepów internetowych. Platforma organizacyjno-techniczna Paybynet została uznana przez Narodowy Bank Polski za system rozliczeniowy, co gwarantuje bezpieczeństwo tej formy płatności. KIR zapewnia też przejrzystość rozliczeń, ponieważ przelewy wykonywane są bezpośrednio z rachunku bankowego Klienta na rachunek bankowy sklepu lub urzędu.

  Teraz masz pewność, że pieniądze za dokonane zakupy szybko trafią na rachunek sprzedawcy.

  Dokonywanie przelewów nie było jeszcze nigdy nie były tak przyjemne i proste.

  Zapraszamy do korzystania z oferty .