KREDYTY


Kredyt Ekologiczny


 Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko...

EKO? Logiczne, że się opłaca! Poznaj rozwiązania proponowane przez Bank Spółdzielczy w Garwolinie , dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają nowe technologie wspierane licznymi programami dofinansowań, przekonaj się, że już dziś podejście ekologiczne może być i rozsądne i opłacalne.

W Banku Spółdzielczym w Garwolinie ekologię chcemy przedstawić także jako ekonomiczne rozwiązania dla Ciebie. I dlatego oferujemy Ci kredyt gotówkowy, które otwierają dodatkowe możliwości wygrania dofinansowania. Co więcej część kwoty możesz przeznaczyć na dowolne cele, niezwiązane z ekologią.

Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Banku Spółdzielczym w Garwolinie uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.


 Podsumujmy

To kredyt, w którym minimum 60% kwoty przeznaczasz na cele ekologiczne, a 40% możesz wykorzystać na inne,       dowolne cele

Maksymalna kwota kredytu, to aż 80 tys. zł,

Oprocentowanie jest zmienne i wynosi tylko 5,73% (RRSO 7,39%)

Prowizja już od 2,50%

 • - 2,50% jeśli skorzystasz jednocześnie z ubezpieczenia na życie, majątkowego i ROR
 • - 2,65% jeśli wybierzesz ubezpieczenie na życie lub ubezpieczenie majątkowe i ROR
 • - 2,80% jeśli posiadasz w Banku Spółdzielczym w Garwolinie rachunek ROR
 • - 3,00% bez dodatkowych warunków
 •  A teraz najlepsze!

  Wraz z kredytem oferujemy Ci wzięcie udziału w konkursie EKO fortuna . To szansa na dodatkowe dofinansowanie kwotą 5.000 zł, dzięki której uda Ci się częściowo obniżyć koszt inwestycji. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.ekofortuna.mojbank.pl i zarejestrujesz kupon, który wręczy Ci nasz doradca podczas podpisywania umowy kredytowej. Sprawdź zasady konkursu tutaj .

  Przeczytaj również nasze porady i wskazówki dotyczące o inwestycjach ekologicznych i nie tylko.

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 7,39% obliczona przy założeniu że ,całkowita kwota kredytu wynosi 30.000 zł, okres kredytowania 60 miesięcy, stopa oprocentowania zmienna 5,73% w stosunku rocznym ,wysokość miesięcznej raty kapitałowej-odsetkowej wynosi 578,31 zł , prowizja 900 zł tj.3,00 % od kwoty kredytu ,należne odsetki za okres kredytowania 4.698,91 zł ,całkowita kwota do zapłaty 35.598,91 zł,zabezpieczenie stanowi weksel własny "in blanco" bez prawa indosu ( w określonych przypadkach poręczony przez osobę fizyczną).Kalkulacja została dokonana na dzień 22.10.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Powyższe wyliczenie ma charakter szacunkowy i nie uwzględnia ewentualnych kosztów dodatkowych związanych z wcześniejszą spłatą pożyczek i kredytów udzielonych przez inne instytucje finansowe.

  Przydatne dokumenty do pobrania :   

    Wniosek o udzielenie kredytu Ekologicznego -

    Formularz zgód marketingowych -

    Zaświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu -  Zobacz jak ubiegać się o kredyt ograniczając wizyty w placówkach naszego Banku