E-BANK     Bank Spółdzielczy w Garwolinie proponuje Państwu połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnymi możliwościami bankowości elektronicznej.

Bankowość Elektroniczna w Banku Spółdzielczym w Garwolinie  to zaawansowane i bezpieczne systemy, dzięki którym za pośrednictwem komputera, Internetu, telefonu stacjonarnego lub komórkowego można uzyskać dostęp do rachunków bankowych.

W ofercie  nowoczesnych usług bankowości elektronicznej znajdują się :

INTERNET BANKING - Jeden z najnowszych produktów bankowości elektronicznej. Umożliwia Klientowi Banku Obsługę rachunków poprzez sieć Internet. Dzięki usłudze Klient może sam wykonywać operacje bankowe związane z jego rachunkami - przelewy, zakładanie i likwidacja lokat, kontrola stanu rachunków. 

Bankomaty z funkcją biometryczną znajduję się :

  • w Garwolinie przy ul.Kościuszki 24 ,
  • w Pilawie przy ul. Aleja Wyzwolenia 140 ,
  • oraz w w Żelechowie przy ul. Piłsudskiego 22 .

We wdrożonym rozwiązaniu wykorzystano najnowszą technologię opartą o analizę układu naczyń krwionośnych dłoni – Palm Vein.

KARTY BANKOWE - Bank Spółdzielczy w Garwolinie posiada w swojej ofercie międzynarodowe karty płatnicze organizacji Visa International oraz lokalne karty płatnicze Banku Spółdzdzielczego w Garwolinie.

Wyszukiwarka bankomatów ze strony internetowej Banku Polskiej Spółdzielczości S.A

SMS BANKING - SMS Banking zapewnia dostęp do usług bankowych za pośrednictwem             telefonu GSM z dowolnego miejsca na świecie ,    w którym działa telefon klienta. W usłudze SMS Banking najważniejsze są wygoda i prostota- klient komórkę ma zawsze przy sobie. Informacja przychodząca w postaci standardowego SMS z banku może być odczytana i jest dostępna w każdej chwili w pamięci telefonu. Klient otrzymuje informację o stanie jednego lub wielu rachunków.

BANKOFON – Usługa Bankofon pozwala zapoznać się ze stanem swojego konta przez telefon przez 24 godziny na dobę.